Nowa obudowa Asus ROG i In Win

Nowa obudowa Asus ROG i In Win

0 1561

Tegoroczne targi Computex przyniosły wiele fantastycznych rozwiązań i nowości na rynku komputerowym. Okazuje się, że bezapelacyjna królową całej imprezy została innowacyjna obudowa, zaprojektowana przez Asus ROG i  In Win. Dlaczego jest takim fenomenem? Ponieważ sama, automatycznie rozkłada się, dzięki czemu wymiana podzespołów okazuje się niezwykle prosta.

Asus ROG  i In WinNowa obudowa sprawi, że nie trzeba będzie męczyć się z rozkręcaniem ścian, paneli obudowy oraz trudnym dojściem do wewnątrz w celu wymiany podzespołów. Nowa obudowa sama prezentuje swoje wnętrze i ułatwia nam wszystkie zadania. Zmotoryzowana obudowa do peceta prezentuje sie naprawdę dobrze. Wyposażono ją w specjalne siłowniki, dzięki którym rozkładają się nie tylko panele boczne, ale również wysuwa się cały wewnętrzny szkielet. Łatwy dostęp do podzespołów jest więc niezwykle łatwy.

Produkt prezentuje się naprawdę dobrze i z pewnością wielu miłośników pecetów zaciera ręce. Wiadomo, że obudowa już niebawem wejdzie na rynek, niestety cena nie jest jeszcze znana. Można szacować, że jej koszt będzie oscylował w granicy kilku tysięcy złotych. Czy sprzęt taki znajdzie nabywców w naszym kraju? Oczywiście, że tak! Tym bardziej, iż cena za pewne za jakiś czas nieco się obniży.

Podobne

0 531

0 1453

Brak komentarzy

Leave a Reply