ProgeCAD Professional – skuteczny i tani!

ProgeCAD Professional – skuteczny i tani!

0 2085

Znasz się na projektowaniu i niejednokrotnie używałeś programu AutoCAD? Chcesz otworzyć własną firmę lub po godzinach zająć się projektowaniem? Jeżeli w realizacji Twoich planów przeszkadza Ci cena programu do projektowania w 2D oraz 3D, powinieneś znaleźć tani CAD. Myślisz, że takich nie ma? Jest ich wiele, a jednym z najlepszych jest ProgeCAD Professional – program niezwykle skuteczny, ale co ważne – w doskonałej cenie.

Czym jest ProgeCAD Professional?

Przede wszystkim należy zaznaczyć, że jest to program analogiczny do AutoCAD. Oznacza to, że posiada niemal takie same funkcje, a zatem każdy, kto wcześniej pracował na tym najbardziej znanym programie projektowym, nie odczuje prawie żadnej różnicy. Zapewniona jest również pełna kompatybilność środowiska oraz rysunków z AutoCAD dzięki zastosowaniu bazy IntelliCAD. Program ten umożliwia wczytywanie oraz modyfikację i zapisywanie wszelkich prac i rysunków w formatach tj. DWG czy też DXF, w bardzo wysokiej jakości. Jest to po prostu fantastyczna alternatywa dla najbardziej znanego programu.

Korzyści

Do korzyści zalicza się przede wszystkim funkcjonalność na najwyższym poziomie za znacznie niższą cenę. Jednak nie są to jedyne profity wynikające z zakupu tego programu. Jego wielką zaletą jest brak konieczności kolejnych szkoleń. Jak wiemy, programy i oprogramowania różnią się między sobą, a my przechodzą z jednego na drugi, musimy wziąć pod uwagę, że potrzebne będzie nam odpowiednie szkolenie. W tym przypadku  nie jest to konieczne, ba! jest to nawet zupełnie zbędne, jeżeli znamy już program AutoCAD. ProgeCAD  posiada bardzo bogatą ofertę  bibliotek figur, umożliwia konwersję starych papierowych projektów, konwertuje pliki z PDF do DWG, obsługuje grafikę restrową, opiera się o ACIS i posiada pełna adaptację do języka polskiego.

Jeżeli zatem na rynku są programy, które w pełni mogą nas zadowolić i być niezastąpione podczas pracy, po co przepłacać? Warto wypróbować wersję darmową i zdecydować, czy program ten spełnia oczekiwania.

Podobne

0 503

Brak komentarzy

Leave a Reply